--- Miła atmosfera i fachowa obsługa to nasza wizytówka! ---

 

Serdecznie zapraszamy właścicieli psów i kotów ze swoimi pupilami do naszej przychodni. Proponujemy Państwu pielęgnację wysokiej jakości wykonywaną przez Dyplomowanego Groomera z rekomendacją Mistrza. W zawodzie od 2003 roku .

Strzyżenie
- według wzorców FCI
- fryzura na życzenie właściciela
lub według najnowszych światowych trendów

Profesjonalne przygotowanie sierści do wystaw psów rasowych zgodnie z wzorcami FCI

specjalizujemy się w pielęgnacji codziennej i wystawowej psów z grupy V FCI , w szczególności SAMOYED ( od 2003 roku)

 

Trymowanie

Czyszczenie uszu

 

Rozczesywanie skołtunionej sierści

Mycie zębów

 

Kąpiele, także lecznicze i relaksujące

Obcinanie pazurków


 

NASI GROOMERZY

   Nasi groomerzy są profesjonalistami z długoletnim doświadczeniem i z wielką pasją. Od wielu lat zajmują się hodowlą psów a co za tym idzie ich pielęgnacją na co dzień. Każdego klienta traktujemy indywidualnie bez pośpiechu i stresu w sympatycznej atmosferze tak aby czuł się wyjątkowo. Zawsze staramy się wyeksponować wszystkie walory pieska. Codzienny kontakt z psami daję nam duża satysfakcję, chętnie udzielimy właścicielowi cennych wskazówek dotyczących pielęgnacji swoich pociech. 

 Pielęgnacja odbywa się w doskonałej dla psów atmosferze, gwarantującej im bezpieczeństwo i komfort. Zastosowanie technik behawiorystycznych ogranicza stres występujący u zwierząt w trakcie wykonywanych zabiegów. Najwyższej jakości kosmetyki i sprzęt groomerski połączony z posiadanym przez psiego fryzjera doświadczeniem zapewnia spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.  

   Na życzenie klienta w przypadku zwierząt bardzo agresywnych możemy zastosować bezpieczny środek uspokajający. Nigdy nie podajemy leków narkotycznych z własnej woli, zawsze poprzedzone jest to Państwa pisemną zgodą. 

    W przypadku nieaktualnych szczepień i odrobaczeń możemy je wykonać przy okazji jednej wizyty. 

  W naszym salonie pracujemy na profesjonalnym sprzęcie oraz używamy kosmetyków renomowanych firm (w tym przede wszystkim NOGGA) oraz w razie potrzeby leczniczych szamponów dobranych indywidualnie do potrzeb pupila. Dla każdego zwierzęcia dobieramy indywidualnie kosmetyki, w zależności od kondycji jego sierści (włosa). W przypadku chęci skorzystania z usługi trymowania, zalecane jest nie kąpanie psa na minimum 2 tygodnie przed wizytą. Używany przez nas sprzęt jest każdorazowo sterylizowany w spejalnym urządzeniu.

 

 

Cennik naszych usług dostępny jest w Przychodni, jest on stały i zależy od wielkości pieska oraz rodzaju usługi.A także od czasu trwania zabiegu pielęgnacji. 

 

Kontakt

ul.Jasnodworska 3C lok.U5
01-745 Warszawa (Żoliborz)